Slávnostné koncoročné vyhodnotenie sezóny 2023

Srdečne Vás pozývam na slávnostné koncoročné vyhodnotenie, ktoré sa bude konať 04.11.2023 v Penzióne Hoffer Evan Topoľčany. Parkovanie je zdarma a dostatočné v areáli Penziónu. Začiatok podujatia je naplánovaný na 17:00 hod. a chcem poprosiť tých, čo majú objednané ubytovanie, aby dorazili na miesto aspoň o pol hodinu skôr. Celý priebeh akcie začne oficiálnym privítaním a slávnostnou večerou. Samotné odovzdávanie cien víťazom prebehne cca okolo 19:30-20:00. Ocenení budú prvý piati pretekári v triedach. Podmienkou na získanie ocenenia je však potrebný minimálny počet odjazdených pretekov v tejto sezóne a v danej triede. Viac o získaní ocenenia nájdete v pravidlách na našej webovej stránke. Samozrejme už väčšina z Vás sa záväzne prihlásila na môj mail. Predpokladám, že to je už definitívny počet.

Poprosím teda Slovenských účastníkov, aby poslali poplatok za Gala večer v sume 45,- eur/osoba a dieťa (5-9 rokov-iba tí, čo mi to nahlásili!) s detskou porciou 20,- eur na číslo účtu: SK55 5600 0000 0091 6809 3002.  Český účastníci mi môžu zaplatiť priamo na mieste akcie. Každý viete, aké počty ste mi nahlasovali a predpokladám, že to už nebudete meniť. Nezabúdajte mi dať prosím Vás do poznámky priezvisko a počet osôb.  Ubytovanie si každý hradí zvlášť priamo na mieste. Suma za ubytovanie je dohodnutá na 22.50,- eur za osobu s raňajkami + 1,- euro/osoba mestský poplatok a 10,- eur je prístelka s raňajkami.  Raňajky sa budú podávať od 08:00hod. Dieťa, ktoré bude spať spolu s rodičmi na manželskej posteli, nebude platiť. Podotýkam, že ubytovanie v celom penzióne  je vybukované   na moje meno a po Vašom príchode už bude všetko pripravené podľa prihlášok na Vaše priezvisko.

Ak si chcete rezervovať stoly, tak je to možné a zasa na môj mail: robo@slokap.sk. Upozorňujem, že stoly budú pripravené po 10 stoličiek poprípade 11, ale to iba ak bude treba. Program bude pokračovať o 22:00hod. tombolou a okolo 23:00 večerný raut vo forme švédskych stolov. Ak Vás môžem poprosiť, tak ak niekto z Vás nám vie nejako prispieť do tomboly, tak budem veľmi vďačný. Nechám to na Vás, že kto čo prinesie. Je to úplne dobrovoľné. Môže to byť hoci čo, čo Vás napadne. Počas celého večera nás bude sprevádzať moderátor Dejvo a DJ Team Slovakia. Pevne verím, že som pripravil pre Vás pekný večer plný zábavy, dobrého jedla a zážitkov. Dúfam, že sa tento krát budeme zabávať do neskorých ranných hodín. DJ je na to pripravený ako aj ja a personál. Teším sa na posledné tohtoročné spoločné stretnutie s Vami.

Organizátor Róbert Chudý…